Ułatwienia dostępu

DOTACJE:   PL flaga
Ogłoszenie o pracę

Stanowisko: Asystent w Dziale Edukacji

Muzeum Martyrologiczne w Żabikowie
ul. Niezłomnych 2, 62-030 Luboń

Miejsce wykonywania pracy: Muzeum Martyrologiczne w Żabikowie

Zakres obowiązków:

  1. Uczestniczenie w prowadzeniu różnych form pracy edukacyjnej (warsztaty, lekcje muzealne, lekcje on-line, prelekcje, itp.)
  2. Udział w pracach koncepcyjno-organizacyjnych związanych z realizowanymi wydarzeniami (uroczystości, konferencje, konkursy, itp.)
  3. Udział w obsłudze ruchu zwiedzających, oprowadzanie po stałej ekspozycji i wystawach czasowych.
  4. Udzielanie zainteresowanym osobom i instytucjom informacji dotyczących zadań realizowanych przez Muzeum.
  5. Współdziałanie w zakresie działań popularyzatorskich z organizacjami i instytucjami zajmującymi się martyrologią II wojny światowej.
  6. Dbałość o wizerunek instytucji.

Wymagania:

  1. Wykształcenie wyższe – studia humanistyczne
  2. Znajomość języka angielskiego na poziomie min. B2
  3. Zainteresowanie szeroko pojętą kulturą
  4. Wysoka kultura osobista
  5. Umiejętność pracy w zespole
  6. Łatwość nawiązywania kontaktu z dużymi grupami
  7. Sprawna obsługa komputera (pakiet MS Office)
  8. Dyspozycyjność (regularna praca w wybrane weekendy)

Mile widziane:

  1. Znajomość języka niemieckiego
  2. Znajomość historii II wojny światowej oraz tematyki, którą zajmuje się Muzeum będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy:

  1. Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę (pełen etat)
  2. Świadczenia z ZFŚS
  3. Możliwość przystąpienia do grupowego ubezpieczenia na życie.

Wymagane dokumenty:

  1. CV – powinno być opatrzony klauzulą RODO.

Termin składania aplikacji: do 8 kwietnia 2024 r.

Adres do przesyłania aplikacji:

lub

tytuł e-maila: Nabór na stanowisko Asystent w Dziale Edukacji

UWAGA!

Oferty, które nie wpłyną w wyznaczonym terminie nie będą rozpatrywane.

Organizator procesu rekrutacji zastrzega sobie prawo nie wybrania żadnego z kandydatów.

  1. Informujemy, że administratorem Pana/Pani danych osobowych jest:
  2. MUZEUM MARTYROLOGICZNE W ŻABIKOWIE, z siedzibą w Luboniu, przy ul. Niezłomnych 2. Dodatkowe informacje można uzyskać przez stronę internetową www.zabikowo.eu
  3. Pani/Pana dane osobowe w zakresie wskazanym w przepisach prawa pracy będą przetwarzane w celu przeprowadzenia obecnego postępowania rekrutacyjnego (art. 6 ust. 1 lit. b RODO), natomiast inne dane na podstawie zgody (art. 6 ust. 1 lit. a RODO), która może zostać odwołana w dowolnym czasie.
    Podanie przez Panią/Pana danych osobowych w zakresie wynikającym z art. 22 Kodeksu pracy jest niezbędne, aby uczestniczyć w postępowaniu rekrutacyjnym. Podanie przez Panią/Pana innych danych jest dobrowolne.
    Podanie dobrowolnych danych nie ma wpływu na możliwość udziału w rekrutacji.
  4. Dane osobowe mogą być ujawnione współpracownikom administratora danych, jak też podmiotom udzielającym mu wsparcia na zasadzie zleconych usług i zgodnie z zawartymi umowami powierzenia.
  5. Dane przetwarzane będą przez okres trwania rekrutacji, a w przypadku wyrażenia dodatkowej zgody Pana/Pani dane osobowe będą przetwarzane również na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres maksymalnie 12 miesięcy lub do momentu cofnięcia przez Panią/Pana zgody.  Zgodę można wycofać poprzez wysłanie wiadomości z żądaniem na podany wyżej adres mailowy lub osobiście w siedzibie Administratora.
  6. Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody na przetwarzanie w dowolnym momencie, oraz wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych - Urząd Ochrony Danych Osobowych ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa.
  7. Podanie przez Panią/Pana danych osobowych w zakresie wynikającym z art. 22 Kodeksu pracy jest niezbędne, aby uczestniczyć w postępowaniu rekrutacyjnym. Podanie przez Panią/Pana innych danych jest dobrowolne.
  8. Jeśli jest Pan/Pani zainteresowana udziałem w przyszłych rekrutacjach, prosimy o wyrażenie zgody na przetwarzanie danych w przyszłych rekrutacjach, przesyłając CV z klauzulą o treści: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu wykorzystania ich w przyszłych naborach prowadzonych przez MUZEUM MARTYROLOGICZNE W ŻABIKOWIE, przez okres najbliższych 12 miesięcy.”

Zaplanuj wizytę

Adres:

tel: +48 61 813-06-81

Godziny otwarcia:

wtorek-piątek: 9.00 – 15.00

sobota-niedziela: 10.00 – 14.00

poniedziałek: nieczynne

WSTĘP DO MUZEUM BEZPŁATNY

Lokalizacja Muzeum Martyrologicznego w Żabikowie, ul. Niezłomnych 2
logo_herb_poziom_iksww_white.png